Magazynowanie mienia, przechowywanie rzeczy – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Oferujemy magazynowanie mienia na naszej hali magazynowanej mieszącej się w centrum Gdańska.

Dostępne boksy magazynowe:

1. Boks – 1,5 m2 = 180 zł brutto/miesiąc

2. Boks – 3m2 = 245 zł brutto/miesiąc

3. Boks – 6m2 = 440 zł brutto/miesiąc

4. Boks – 9m2 = 550 zł brutto/miesiąc

5. Boks – 12m2 = 730 zł brutto/miesiąc

Wolna przestrzeń magazynowa na hali  od 40 zł za 1m2 miesiąc.

Darmowy transport na terenie Trójmiasta – zapytaj o szczegóły

Zapewniamy:
– Konkurencyjne ceny
– Minimalny okres wynajmu 30dni
– Ochrona 24 h
– System alarmowy i monitoring
– Czyste i suche pomieszczenia magazynowe
– wózki do rozładunku
– transport, pakowanie

Magazynowanie mienia stanowi coraz popularniejszy rodzaj usług przy przeprowadzkach. Decydują się na nie zarówno firmy i instytucje, jak również osoby prywatne. Na czym polega ta usługa i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Magazynowanie mienia – czym właściwie jest?

Magazynowanie mienia oznacza możliwość przechowywania mebli, sprzętów i przedmiotów osobistych w specjalnie do tego przystosowanej przestrzeni. Jeszcze przed umieszczeniem rzeczy w magazynie są one odpowiednio pakowane oraz rozmieszczane w taki sposób, aby zapewnić im optymalne warunki przechowywania. Ponadto, tego rodzaju magazyny znajdują się pod stałym nadzorem systemu alarmowego, monitoringu oraz ochrony.

Formy magazynowania mienia – boksy do przechowywania i wolna przestrzeń w hali

Istnieją różne formy magazynowania rzeczy. Najpopularniejsze z nich to boksy do przechowywania
oraz tak zwana wolna przestrzeń magazynowa. Boksy to pomieszczenia o solidnej konstrukcji, które oferują pełną dostępność. Wynajmujący zamyka taki boks na kłódkę, dzięki czemu tylko on ma do niego dostęp. Boksy do przechowywania dostępne są w trzech różnych wymiarach, co przekłada się także na ich cenę. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest dostęp do swoich przedmiotów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Innym sposobem magazynowania przedmiotów jest umieszczenie ich w wolnej przestrzeni hali magazynowej na przykład w specjalnie do tego przygotowanych pojemnikach zamykanych na kłódkę lub też na paletach. Ta forma przechowywania jest zdecydowanie najbardziej korzystna cenowo, gdyż koszt będzie zależał od dokładnej ilości metrów kwadratowych, jaką zajmują nasze rzeczy.

Kiedy powinniśmy zdecydować się na magazynowanie rzeczy?

Magazynowanie mienia w suchym, bezpiecznym i pojemnym magazynie to usługa polecana w dość szerokim zakresie przypadków. Odpowiednie zabezpieczenie dobytku na czas przechowywania połączone z transportem i pakowaniem to doskonały sposób na pozbycie się mebli czy też innych przedmiotów na czas generalnego remontu biura, domu czy mieszkania. Usługa ta może również okazać się przydatna w sytuacji opóźnionego odbioru nowego domu, mieszkania czy siedziby firmy. Jest to doskonałe rozwiązanie także podczas przeprowadzek, gdy termin opuszczenia dotychczasowego lokalu wypada wcześniej niż termin wprowadzenia się do nowego lokum.

Magazynowanie może również okazać się przydatne w podbramkowej sytuacji, gdy na przykład w naszym garażu, piwnicy czy też strychu skończyło się miejsce do przechowywania lub też wtedy, gdy niespodziewanie otrzymaliśmy wypowiedzenie umowy najmu.

Zalety usługi magazynowania

Główną zaletą usługi magazynowania jest możliwość połączenia jej z usługą transportową. Dzięki temu możliwe jest optymalne rozplanowanie transferu naszych rzeczy w taki sposób, który zapewni nam jak największy komfort przy całej przeprowadzce. Usługa tego rodzaju to także świetne rozwiązanie na zabezpieczenie swojego dobytku podczas wyprowadzki za granicę czy też różnych innych form migracji.

Usługa magazynowania i przechowywania przedmiotów, którą oferuje nasza firma, to pewność, bezpieczeństwo i nieoceniona pomoc w przypadku zmiany adresu zamieszkania, przeprowadzki biura czy też dłuższych wyjazdów, kiedy to nie możemy zabrać ze sobą wszystkich naszych rzeczy.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132