przeprowadzki międzynardowe

Transport mebli – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zakup nowych lub używanych mebli wiąże się z koniecznością przewiezienia ich do domu. Nie każdy jest w stanie załadować wszystkie sprzęty do swojego samochodu. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów i zamówić transport mebli. Zajmujemy się nie tylko nowymi sprzętami. Nasze usługi obejmują także przewóz używanych elementów wyposażenia np. kupionych za pośrednictwem popularnych serwisów ogłoszeniowych oraz wszystkich innych sprzętów, które trzeba przewieźć z jednego miejsca w drugie. Skorzystanie z naszych usług to nie tylko gwarancja, że każdy element zmieści się w pojeździe. Dzięki nam można mieć pewność, że wszystko dotrze w takim stanie, w jakim zostało powierzone nam przez nadawcę.

Jak przygotować meble do transportu?

Najważniejsze jest oczywiście opróżnienie sprzętów ze wszystkich przedmiotów. Puste szafy ważą znacznie mniej, co ułatwia np. ich przeniesienie do auta. Poza tym przedmioty transportowane wewnątrz nich mogłyby bardzo łatwo ulec uszkodzeniu. Podczas przewozu szaf, czy biurek, bardzo ważne jest zabezpieczenie szuflad albo szafek przed otwieraniem, w innym przypadku mogłyby zostać uszkodzone. Poszczególne przedmioty warto zabezpieczyć za pomocą folii bąbelkowej oraz styropianu. Dzięki temu można być pewnym, że sprzęt nie uszkodzi się podczas przewożenia.

Warto sprawdzić, czy dany przedmiot da się rozkręcić. Transport mebli podzielonych na mniejsze elementy jest zazwyczaj łatwiejszy, dzięki czemu jego przenoszenie i pakowanie do auta przebiega sprawniej. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku sprzętów, których rozmiar może być zbyt duży np. dla ciasnej klatki schodowej. Decydując się na rozłożenie poszczególnych elementów na części, warto pamiętać, by odpowiednio zabezpieczyć przed zgubieniem drobne części, takie jak np. śruby. Bez nich złożenie danego elementu wyposażenia może okazać się niemożliwe. Osoby korzystające z naszej oferty, nie muszą obawiać się, że zapomną czegoś zabezpieczyć lub dopilnować. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy bardzo chętnie służą radą przy przygotowaniu mebli do transportu.

Swoje usługi świadczymy na terenie Gdańska i całego Trójmiasta, jeśli nie chcesz, by przewóz szaf, segmentu lub innych elementów wyposażenia był kłopotliwy, czym prędzej skorzystaj z naszej oferty.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132