przeprowadzki międzynardowe

Transport i taxi bagażowe w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wykorzystując nasz zróżnicowany tabor samochodów świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej – od małych przewozów bagażowych po duże kilkutonowe ładunki. Świadczymy usługi samego transportu lub transportu z pomocą w załadunku i rozładunku auta. Przewóz wykonywany jest samochodami z zabudową kontenerową. Większość pojazdów wyposażona jest w platformy ruchome (windy załadowcze). Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy ładunek ubezpieczony jest na kwotę 400 000 PLN.

Bagażówka to niezwykle korzystne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje przewieźć pakunki lub rzeczy, a nie posiada odpowiedniego pojazdu, który by je pomieścił.

Nasza bagażówka, to usługa świadczona na terenie Gdańska, kierowana zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji oraz firm. Gwarantujemy szybki oraz bezpieczny przewóz rzeczy i wszelkich powierzonych nam bagaży czy przedmiotów. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej. Od małych przewozów bagażowych po duże kilkutonowe ładunki. Dlatego nasza oferta kierowana jest do wszystkich i zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej dyspozycji są bagażówki przystosowane do przewozu małych pakunków, jak i takie, które wyposażone są w zabudowę kontenerową oraz platformy ruchome. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko oraz sprawnie załadować, przewieźć oraz rozładować powierzony nam ładunek. Oferujemy też możliwość doładowania. Klienci, którzy potrzebują przewieźć niewielki pakunek na dużą odległość, mogą niejako „dorzucić” go do pojazdu, który zmierza w interesującym klienta kierunku. Dzięki temu koszt samego przewozu będzie zdecydowanie mniejszy. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, a zatrudnieni przez nas kierowcy mają dużą praktykę w odpowiednim planowaniu trasy. Dlatego wybranie usług naszej firmy, to gwarancja, że ładunek dotrze na czas w odpowiednie miejsce, w stanie, w jakim został odebrany od nadawcy. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonego nam towaru, a w przypadku jakichkolwiek komplikacji wypłatę odpowiedniego odszkodowania. Dbamy bowiem o ubezpieczenie wszelkich transportów wykonywanych przez naszą firmę.

Dla osób chcących przewieść niewielki ładunek na dalekich odcinkach zapraszamy do skorzystania z oferty „doładunków”. Jeśli mamy już zakontraktowaną trasę i została nam wolna przestrzeń ładunkowa, chętnie ją udostępnimy, gwarantując bardzo atrakcyjną cenę.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132