przeprowadzki międzynardowe

Przeprowadzki Międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe to poważne wyzwanie i logistyczny problem. Dzięki naszej pomocy da się jednak zminimalizować uciążliwość całego przedsięwzięcia i sprawić, że przeprowadzki międzynarodowe nie będą dla państwa koszmarem.

Nasze usługi dostępne są na terenie miasta Gdańsk, Gdynia oraz Sopot. Jesteśmy w stanie pomóc państwu w przewiezieniu wszystkich rzeczy drogą lądową we wskazane miejsce, a także przygotować dobytek do transportu drogą lotniczą. Trójmiasto leży nad morzem i jeśli wybiorą państwo drogę morską, to zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie relokacji mienia we współpracy z liniami morskimi i naszymi partnerami zagranicznymi. Na każdym etapie przeprowadzki zapewniamy nie tylko odpowiednie wsparcie, ale przede wszystkim oferujemy państwu naszą konkretną pomoc i fachową wiedzę, która wynika z wieloletniego doświadczenia w zakresie przeprowadzek i transportu międzynarodowego. Zwracamy szczególną uwagę na aspekty techniczne, nasze samochody przechodzą regularne przeglądy. Jest to gwarancja, że wszystkie powierzone nam rzeczy, zostaną dostarczone w całości i punktualnie.

W przeciwieństwie do przeprowadzki lokalnej nawet najmniejszy transport wykonywany poza terytorium kraju musi być odpowiednio wcześnie zaplanowany. Dzięki naszemu zróżnicowanemu taborowi możemy dobrać odpowiedni samochód do potrzeb danej usługi. W przeprowadzkach międzynarodowych ma to ogromny wpływ na koszty usługi, ze względu na dużą ilość kilometrów do pokonania.

Zwracamy szczególną uwagę na aspekty techniczne, nasze samochody przechodzą regularne przeglądy, przy czym przed przeprowadzką międzynarodową przechodzą dodatkową kontrolę. Twoje mienie dojedzie na czas i w nienaruszonym stanie.

Jeżeli przeprowadzka wymaga dostarczenia części rzeczy z wyprzedzeniem, możemy pomóc w zorganizowaniu wysyłki lotniczej. Oferujemy również organizację relokacji mienia drogą morską. Jest to usługa kilkuetapowa przy współpracy z liniami morskimi oraz partnerami zagranicznymi.

O naszych kwalifikacjach w transporcie międzynarodowym świadczy Certyfikat Kompetencji Zawodowych na Międzynarodowy przewóz rzeczy oraz Licencja Międzynarodowa na wykonywanie tego rodzaju usług. Zlecając  nam przeprowadzkę Międzynarodową możesz liczyć na przygotowanie szczegółowego planu usługi, przeprowadzkę dostosowaną do Twoich potrzeb, usługę na najwyższym poziomie i w bardzo korzystnej cenie.

Swoje usługi kierujemy do mieszkańców trójmiasta. Jeśli planujesz przeprowadzkę z Gdyni, Gdańska, Sopotu lub okolic zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132