przeprowadzki międzynardowe

Transport przedmiotów wielkogabarytowych

Transport wielkogabarytowych przedmiotów wymaga posiadania odpowiedniej wielkości samochodu transportowego, jak np. bagażówka. Gdańsk jest miejscem, w którym szczególną wagę przykłada się do jakości usług transportowych i wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów posiadamy odpowiednio przygotowany sprzęt, dostosowany pod przewóz przedmiotów charakteryzujących się sporymi gabarytami. Nasza bagażówka działa w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Jeśli szukasz odpowiedniego pojazdu służącego do przewiezienia nietypowych lub cennych przedmiotów i zależy Ci na pełnym profesjonalizmie oraz jakości usługi – trafiłeś idealnie. Firma LIDERPAK czeka na Twoje zapytanie.

Transport odpadów

Utylizacja mienia jest ściśle uregulowana prawnie i wymaga przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska i ekologi. LIDERPAK posiada niezbędne zezwolenia, które umożliwiają nam transport odpadów wielkogabarytowych. Jeśli posiadasz stare meble lub zużyty sprzęt i chcesz się ich pozbyć, odbierzemy je i dostarczymy do właściwej firmy zajmującej się utylizacją. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W razie wątpliwości, służymy fachową poradą. Utylizacja odpadów wielkogabarytowych to proces uciążliwy i problem dla każdego mieszkańca. Dlatego wychodzimy do państwa z naszą ofertą i zapewniamy solidny i szybki transport odpadów wielkogabarytowych na terenie Trójmiasta.

Transport odpadów polega na ich przemieszczaniu z miejsca wytwarzania do miejsc odzysku, unieszkodliwiania lub miejsc gromadzenia. Samą kwestię odpadów reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach (Dz. U. z 2007 r. Nr 39, poz. 251 z późn. zm. Nasza firma profesjonalnie od lat zajmuje się przewożeniem gabarytów. Posiadamy odpowiednie przygotowanie, a także doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach. Dysponujemy też odpowiednimi pojazdami, które zostały przystosowane do przewożenia dużych przedmiotów. Zabierzemy od ciebie wszelkie zbędne już rzeczy i dostarczymy je do miejsca, w którym zostaną bezpiecznie zutylizowane. Przewieziemy nawet najbardziej nietypowe gabaryty w postaci zniszczonego i zużytego sprzętu AGD, mebli czy dowolnego sprzętu, którego chcą się państwo natychmiast pozbyć. Zrobimy to szybko, profesjonalnie i skutecznie. Posiadamy oczywiście wszelkie zezwolenia, które są wymagane przy świadczeniu usług tego typu i wywożeniu wielkogabarytowych odpadów. Nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i wykonają wszelkie czynności, przy zniesieniu i załadowaniu przedmiotów. Dużą wagę przykładamy także do kultury osobistej naszych pracowników. Głównym obszarem działania naszej firmy jest szeroko rozumiane Trójmiasto. Gdańsk, a także Gdynia czy Sopot, to miejsca, gdzie zlecenia wykonujemy błyskawicznie.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132