Transport maszyn i urzadzeń

Transport Maszyn i Urządzeń – Gdańsk, Gdynia

O ile przeprowadzanie pojedynczych mieszkań czy nawet pokoi biurowych nie stanowi większego problemu, o tyle transport maszyn o dużych gabarytach jest już wyzwaniem, które podjąć może tylko firma wyspecjalizowana w tego typu usługach.

Nasza firma zapewnia od lat transport urządzeń wielkogabarytowych na terenie miasta Gdańsk oraz Gdynia. Choć to Trójmiasto jest głównym obszarem naszej działalności, to jesteśmy elastyczni w stosunku do życzeń oraz potrzeb naszych klientów.  Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt, ale także niezbędne doświadczenie w tego typu operacjach. W historii działalności naszej firmy przenosiliśmy i transportowaliśmy wiele urządzeń specjalistycznych dla znanych i cenionych firm światowych. Naszym udziałem był transport trudnych do przenoszenia i wymagających szczególnej uwagi urządzeń laboratoryjnych czy też sprzętu elektronicznego.

Na każdym etapie realizacji usługi gwarantujemy specjalistyczne zabezpieczenie dedykowane do rodzaju przewożonego sprzętu oraz dostosowanie rodzaju i formy transportu do możliwości urządzenia. Zachowujemy tutaj szczególną ostrożność, co pozwala nam dać gwarancje wszystkim klientom, że bez względu na rodzaj przewożonego pakunku, zostanie on dostarczony w stanie idealnym, bez narażania zleceniodawcy na niepotrzebne nerwy oraz koszty. O naszym profesjonalizmie świadczą pozytywnie zrealizowane zlecenie na rzecz Johnson & Johnson, Cheminst Polska, Osteo – Med czy Ziaja. Bez względu na stopień komplikacji transportu i brak udogodnień w postaci win towarowych czy specjalnych schodów, nasi pracownicy pozytywnie zrealizują każde zamówienie.

W historii działalności naszej firmy przenosiliśmy i transportowaliśmy wiele urządzeń specjalistycznych dla znanych i cenionych firm światowych. Obecnie wykonujemy stałe  transporty urządzeń laboratoryjnych, produkcyjnych i elektronicznych.

Zamawiając usługę transportu maszyn i urządzeń możesz liczyć na:

  • specjalistyczne zabezpieczenie dedykowane do rodzaju przewożonego sprzętu
  • transport z uwzględnieniem szczególnej ostrożności dla urządzeń delikatnych
  • odpowiednie rozwiązania umożliwiające przemieszczenie ciężkich urządzeń po schodach
  • możliwość montażu i demontażu oraz instalacji urządzeń IT

Przykładowe realizacje:

  • Johnson & Johnson – dostawa i wniesienie suszarek endoskopowych
  • Cheminst Polska – wielokrotne dostawy urządzeń laboratoryjnych o dużych gabarytach i szczególnej ostrożności
  • Osteo – Med – pakowanie i transporturządzenia do densytometrii
  • Ziaja Sp. z o.o. – przeniesienie komór laminarnych
  • Politechnika Gdańsk – wniesienie urządzeń laboratoryjnych Spektroskop Fotoelektronowy (XPS) oraz Elektronowy Mikroskop Skaningowy (SEM)

Powyższe przykładowe wykonane zlecenia były skomplikowane pod względem transportowym (brak wind, gabaryty urządzeń, waga, delikatność oraz wartość urządzeń)

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132