Przeprowadzka mieszkań i domów z Liderpak

Przeprowadzki mieszkań i domów – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Nasza oferta została zbudowana na podstawie wieloletnich doświadczeń w branży przeprowadzkowej i zakłada wykonanie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna usługa przeprowadzki. Trójmiasto jest miejscem, w którym najczęściej udzielamy swoich usług, choć kompleksową obsługę transportową i logistyczną świadczymy na terenie całego kraju.

W ramach usługi przeprowadzek oferujemy:

  • Zabezpieczenie mienia na czas transportu. Wykonujemy pakowanie mienia wraz z niezbędnym zabezpieczeniem go przed uszkodzeniem. Nasz zespół wykorzysta właściwe środki ochrony, dostosowane indywidualnie do każdego elementu w zależności od jego specyfikacji. To nasza firma w pełni odpowiada za powierzone nam mienie więc musimy uczynić wszystko co niezbędne aby dowieść rzeczy w takim stanie jakim je zabraliśmy.
  • Demontaż i montaż mebli. Oferujemy demontaż mebli, w przypadku gdy ich gabaryty uniemożliwiają sprawne przemieszczenie w ciągach komunikacyjnych.  W miejscu przeznaczenia skręcamy je ponownie i ustawimy we wskazanym miejscu.
  • Pakowanie lub dostarczenie materiałów do pakowania Na każdym etapie przeprowadzki dostosowujemy się do wymagań naszych klientów. W zależności od potrzeby możemy kompleksowo spakować mieszkanie używając odpowiednio przeznaczonych do tego celu materiałów pakowych lub możemy też dostarczyć kartony, taśmę i inne produkty do samodzielnego przygotowania się do przeprowadzki.
  • Przemieszczanie i transport pianin/fortepianów. Ta usługa wymaga wiele wprawy i wiedzy o technice przewożenia instrumentów. W sytuacjach bardzo trudnych, gdzie ciąg komunikacyjny wewnątrz budynku uniemożliwia  przemieszczenie instrumentu, proponujemy rozwiązania alternatywne takie jak dźwigi lub podnośniki.
  • Udzielamy wsparcia podczas każdej przeprowadzki na terenie Trójmiasta. Posiadamy różnorodny tabor samochodów od busów po duże samochody ciężarowe. Wszystkie meblowozy to samochody z zabudową kontenerową mogące przewozić ładunki zarówno na krótkich trasach jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Sprawny, czysty i odpowiednio przygotowany samochód to podstawowy warunek do wykonania profesjonalnej przeprowadzki, dlatego też dbamy o nasze auta.
  • Magazynowanie. W sytuacjach gdy trzeba wyprowadzić się ze starego miejsca a nowe nie jest jeszcze gotowe na wprowadzenie Twoich rzeczy  – nasz magazyn jest odpowiednim rozwiązaniem. Mienie przechowywane będzie w bezpiecznym i suchym miejscu a następnie dostarczone pod wskazane miejsce w wyznaczonym przez  Ciebie terminie.
  • Utylizacja  – transport odpadów wielkogabarytowych Doskonale wiemy, że przenosiny to dobry  moment na pozbycie się staroci i niepotrzebnych rzeczy. Możesz skorzystać z naszych usług i wywieść zbędne rzeczy na wysypisko. Posiadamy wymagane zezwolenie w  zakresie transportu odpadów.

Każdy Klient ma swoje wymagania  związane z przeprowadzką w Trójmieście, a my chętnie się do nich dostosujemy pod względem zakresu usług jak i terminów wykonania. Jedyna kwestia, która nie podlega zmianom to jakość świadczonych usług. One zawsze są na wysokim poziomie

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132