przeprowadzki międzynardowe

Niszczenie i utylizacja dokumentów

Współpracujemy z jedną z największych i najnowocześniejszych firm archiwizacyjnych w Polsce. Cała usługa odbywa się przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa danych przeznaczonych do zniszczenia. Usługa obejmuje między innymi:

  • przepakowanie dokumentacji do worków
  • zaplombowanie worków
  • ważenie
  • wystawienie protokołu odbioru
  • przewóz do niszczarni
  • niszczenie w trzeciej klasie tajności
  • chemiczna utylizacja ścinek

Po wykonaniu usługi nasz Klient otrzymuje certyfikat zniszczenia.

Stosowane przez nas techniki są zgodne z najwyższymi standardami w kwestii niszczenia dokumentów. Oznacza to, że w praktyce nie istnieje ryzyko wydostania się danych w czasie ich odbierania do klienta oraz przekazywania do punktu ostatecznego zniszczenia. Co więcej, ostateczne niszczenie dokumentów ma charakter absolutnie finalny.
Utylizacja dokumentów w procesie chemicznym

Prowadzane przez nas bezpieczne niszczenie dokumentów nie polega jedynie na wyrzuceniu powstałych ścinek. Każda metoda rozdrabniania jest potencjalnie zawodna i przy wykorzystaniu odpowiednio dużych zasobów możliwe jest przynajmniej teoretycznie odzyskanie przynajmniej części informacji z tak zniszczonego dokumentu. Nasza procedura zakłada zastosowanie niszczenia chemicznego, co daje absolutną gwarancję, że na zniszczonych dokumentach nie pozostaną jakiekolwiek dane, które następnie mogłyby być przez kogokolwiek i w jakikolwiek sposób, nawet czysto teoretyczny, wykorzystane do zdobycia wiedzy. Skorzystanie z naszej usługi to pewność, której nie można sobie zagwarantować w klasycznym podejściu.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132