Przeprowadzki  – cennik

Dlaczego nie widzisz cennika?

Nie stworzyliśmy go! Doskonale wiemy, że przeprowadzki mają rozmaity charakter i wymagają indywidualnego podejścia. Niekiedy będzie do transport mebli kilka ulic dalej, innym razem przeniesienie całego biura kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od aktualnej lokalizacji. Odległość odgrywa istotne znaczenie, jeżeli chodzi o przewóz wyposażenia wnętrza. Cena uwzględnia także skalę trudności przeprowadzki, a więc gabaryty mebli i elementów wyposażenia, delikatność zawartości w kartonach, zakres zamawianej oferty (np. czy w budynku jest winda, czy transport mebli obejmuje ich wnoszenie i znoszenie).

Nie stworzyliśmy cennika, ponieważ każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie, a także dlatego, że nikogo nie chcemy wprowadzać w błąd. Podawanie ogólnych kosztów mija się według nas z celem. Jako firma przeprowadzkowa z doświadczeniem wiemy, że dopiero po bliższym zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami Klientów możemy wskazać na konkretną wartość.

Kogo może zainteresować cennik naszych usług?

Wszystkich, którzy liczą na tanie przeprowadzki na terenie całego Trójmiasta i okolic. Zapewniamy pomoc zarówno osobom prywatnym, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania, jak i przedsiębiorstwom, które poszukują zaufanej firmy przeprowadzkowej w relokacji swojej siedziby.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132