Usługi transportowe w Gdańsku - Liderpak

Usługi transportowe dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych

Czy zmiana zapukała do Twoich drzwi? Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą usługi transportowe w Gdańsku – przeprowadzki handlowe, magazynowe i mieszkaniowe, zarówno lokalne, międzymiastowe, jak i międzynarodowe (średnie i duże) przy użyciu własnej floty. Opracowaliśmy unikalny i efektywny sposób świadczenia usług transportowych. Naszym priorytetem jest wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Co nas wyróżnia? Specjalnie opracowane opakowania do bezpiecznego transportu przedmiotów i sprzętu, etykiety identyfikacyjne, szczegółowe inwentaryzacje i doświadczony zespół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi transportowe międzynarodowe

Jesteśmy również liderem w segmencie transportu towarów i przeprowadzek międzynarodowych. Współpracujemy z wieloma firmami m.in. z Gdańska, Trójmiasta i okolic w zakresie transportu różnego rodzaju towarów m.in. maszyn i urządzeń, pianin i fortepianów, odpadów wielkogabarytowych czy mebli. Udzielamy wsparcia wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy przy przeprowadzce międzynarodowej.

Możliwość zamieszkania w innym kraju to wyjątkowe doświadczenie. Zmiana miejsca zamieszkania to możliwość doświadczania nowych emocji w nowych scenariuszach. To ponowne odkrycie zapachu Twojego domu, nowe rozmieszczenie Twoich mebli, krótko mówiąc, przywilej możliwości budowania nowych historii.

Nasz zespół zadba o wszystkie szczegóły, aby Twoje wrażenia z przeprowadzki były jak najlepsze. W branży usług transportowych liczy się nie tylko czas realizacji usługi, ale także bezpieczeństwo przewożonych towarów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin w naszym biurze w Gdańsku. Czeka na Ciebie spersonalizowana obsługa, która szybko reaguje na wszystkie potrzeby klienta!

Usługi transportowe dla firm w Trójmieście

Czy Twoja firma się zmienia i przenosi się do innego miejsca? Zadzwoń do nas! Posiadamy sprawdzone know-how oraz nowoczesną infrastrukturę. Działamy na terenie całego kraju. Oferujemy usługi transportowe dla firm działających m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i na terenie całego kraju. Dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów jakości.

Nasz zespół jest wysoko wyszkolony i wyspecjalizowany w usługach: pakowania i znakowania dokumentów, książek, sprzętu i mebli oraz demontażu i montażu stanowisk pracy. Używamy etykiet w różnych kolorach do identyfikacji materiałów. Przeprowadzki są przeprowadzane zgodnie z wymogami klienta: dbamy o to, aby zmiana lokalizacji biura lub innego zakładu pracy przebiegła w sposób szybki i bezproblemowy.

Masz pytania? Napisz do nas, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Zamów transport lub przeprowadzkę: +48 511 835 132